İletişim Bilgileri

A.Z.F. YAPI - Saray Tavan - Duvar Kağıdı - Dekorasyon Profilleri - Lake Süpürgelik - Masif Parke

Güvenilir Şirket
  • Yetkili Kişi: AZF YETKİLİSİ
  • Telefon numarası: +90 (212) 609-03-23
  • +90 (532) 404-25-77
  • +90 (535) 718-85-74
  • MSN: azfyapi@gmail.com
  • Adres: İstoç 42.Ada No:54, Bağcılar, İstanbul, Türkiye

Çalışma Saatleri

Sitedeki güncellemeler

Parke Cilaları

Parke Cilaları

21.08.2014

BONA PARKE CİLALARI
Bona Su Bazlı Parke Cilaları aşınma direnci, esnekliği ve darbe dayanımının son derece yüksek olmasıyla ev, ofis, okul, alışveriş merkezi, restoranlar ve spor salonlarındaki parkelerin uzun yıllar çizilmeden, yıpranmadan, yepyeni görünmesini sağlar ve mükemmel çözümler sunar.

SU BAZLI ÇİFT KOMPONENTLİ BONA PARKE CİLASI
Bona Traffic Su Bazlı Çift Komponentli Parke Cilası, uygulandığı mekanlarda kalıcı koku bırakmayan esnek, yüzey sertliği ve çizilme direnci son derece yüksek bir parke cilasıdır. Mat ve ipekmat çeşitleriyle ev, ofis, okullar, alışveriş merkezleri, restoranlar gibi, ağır trafiği olan tüm mekanlar için idealdir. Fırça veya ruloyla 3 kat uygulanır. Hemel Heavy Traffic su bazlı oluşuyla hem uygulayanlar hem de kullananlar açısından sağlıklı, güvenli ve çevre dostudur.

VERMEİSTER PARKE CİLALARI
Su ve Solvent bazlı olmak üzere en son teknoloji ürünü uzun ömürlü ve çizilmeye karşı dayanıklı mükemmel bir parke cilasıdır.Avrupa'da lamine parke üreticilerinin kullandığı doğal ağaç görünümünü ortaya çıkaran, spor salonu, alışveriş merkezleri gbi yoğun trafiğin olduğu alanlar ve uzun ömürlü olması sebebiyle evlerde yoğun olarak kullanılan, parke ustalarınında tercih ettiği bir ciladır.Parkelere doğal görünüm sağlar, ağacın damarlarına kadar işleyerek hem çürümelere karşı koruyucu bir tabaka sağlar hemde ahşabın dokularını öne çıkararak mükemmel bir görünüm sağlar.Haşere barındırmaz, diğer cilalar gibi uzun süreli koku bırakmaz. MAT, İPEK MAT ve PARLAK ÇEŞİTLERİ' ni sizin tercihinize sunar.

HEMEL PARKE CİLALARI
Hemel Su Bazlı Parke Cilaları aşınma direnci, esnekliği ve darbe dayanımının son derece yüksek olmasıyla ev, ofis, okul, alışveriş merkezi, restoranlar ve spor salonlarındaki parkelerin uzun yıllar çizilmeden, yıpranmadan, yepyeni görünmesini sağlar ve mükemmel çözümler sunar.
SU BAZLI ÇİFT KOMPONENTLİ PARKE CİLASI Hemel Heavy Traffic Su Bazlı Çift Komponentli Parke Cilası, uygulandığı mekanlarda kalıcı koku bırakmayan esnek, yüzey sertliği ve çizilme direnci son derece yüksek bir parke cilasıdır. Mat ve ipekmat çeşitleriyle ev, ofis, okullar, alışveriş merkezleri, restoranlar gibi, ağır trafiği olan tüm mekanlar için idealdir. Fırça veya ruloyla 3 kat uygulanır. Hemel Heavy Traffic su bazlı oluşuyla hem uygulayanlar hem de kullananlar açısından sağlıklı, güvenli ve çevre dostudur. hemel parke cilası
durolack parke cilası

DURO LACK PARKE CİLASI
Elastik, yüksek çizilme dirençli, dayanıklı cila. Tüm ahşap türleri için önerilir. Su ve doğal temizleme ajanlarına dirençllidir. Mükemmel bir son görünüm sağlar. Bayer ham maddeleri ile üretilmiştir.MAT, İPEK MAT ve PARLAK ÇEŞİTLERİ' ni sizin tercihinize sunar.

ULTRADEC PARKE CİLASI
Ahşap Zemin Cilası ULTRADEC 8331 ABD’den ithal edilen çok özel bir nem kürlenmeli parke cilasıdır. Formülasyonun en ilginç tarafı aşınmaya dayanıklı olmasının yanı sıra esnek olmasıdır. Böylece ahşabın çalışması cilanın çatlamasına neden olmaz. Diğer nem kürlenmeli poliüretanların uygulanmasında büyük problem olan hava sıcaklığı ve rutubetten fazla etkilenmez. Yenilenmesi kolay, yüzeyi temizleyip yeni bir kat Ultradec 8331 sürmek yeterlidir. Bütün bu özellikleri ve çabuk kuruması onu haftanın yedi günü açık olan dükkan ve lokantaların vazgeçilmez malzemesi yapmıştır. Ultradec ‘in hizmet ömrü : İnsan trafiği yoğun , kalabalık lokanta ve barlarda 5 yıl, spor salonlarında 9 yıl, konutlarda ise 50-60 yıldır. ultra deck parke cilası
gala parke cilası

GALA CİLA
CAMCİLADAN DAHA ÜSTÜN KOKU BIRAKMAZ, PARKEDE RENK YAPMAZ EN EKONOMİK PARKE CİLASIDIR. MAT VE PARLAK ÜRÜNLERİ MEVCUTTUR.
NOVA CİLA, CAMCİLADAN DAHA ÜSTÜN KOKU BIRAKMAZ, PARKEDE RENK YAPMAZ EN EKONOMİK PARKE CİLASIDIR.

Önceki makaleler
Parke Cilası
Parke Cilası

13.07.2014

Profesyonel Parke Sistre Cilada öncü firma olarak parke cilası hakkında tüketiciyi bilgilendirmek istiyoruz.
PARKE CİLASI NASIL YAPILIR?
PARKE CİLASI NASIL YAPILIR?

21.06.2014

Parke cila yapımı
ŞERİFOĞLU LAMİNE PARKE FİYATLARI
ŞERİFOĞLU LAMİNE PARKE FİYATLARI

21.06.2014

Şerifoğlu lamine parke fiyatları nasıl belirlenir?