İletişim Bilgileri

A.Z.F. YAPI - Saray Tavan - Duvar Kağıdı - Dekorasyon Profilleri - Lake Süpürgelik - Masif Parke

Güvenilir Şirket
  • Yetkili Kişi: AZF YETKİLİSİ
  • Telefon numarası: +90 (212) 609-03-23
  • +90 (532) 404-25-77
  • +90 (535) 718-85-74
  • MSN: azfyapi@gmail.com
  • Adres: İstoç 42.Ada No:54, Bağcılar, İstanbul, Türkiye

Çalışma Saatleri

Sitedeki güncellemeler

Süpürgelik

Süpürgelik

12.07.2016

Süpürgelik ; Tüm parke süpürgelik modellerimizi www.supurgelikmodelleri.net sitemizde bulabilirsiniz. Biz süpürgelik imalatı yaparken kalite ve yeniliği ön planda tutan bir firmayız.
MDF Lake Süpürgelik ; Üretmiş olduğumuz lake süpürgelik modellerimiz tamamen özgün tasarımlarımızdan oluşmaktadır, ürünlerimizi mdf üzeri en kaliteli lake boyalar kullanarak hazırlıyoruz. Lake Süpürgelik lerimizde herhangi bir kaplama üzerine boyama kesinlikle yoktur.
PDF Lake Süpürgelik ; Bir süpürgelik olsun istedik ki müşterinin tüm ihtiyaçlarını karşılasın, MDF'nin daha gelişmişi olan PDF (polimer) üzerine lake boyama yaparak, kabarmayan, şişmeyen, sararmayan, sudan, rutubetten etkilenmeyen lake süpürgelik ürettik. Piyasada emsali olmayan bu ürün projeler için tüm baş ağrıtan sorunların bitmesi demektir. Fiyatı tanıtım amacıyla son derece uygundur, mdf lake süpürgelikten görünüm olarak hiç farkı yoktur, malzeme ve boya kalitesi dahada üstündür.
Dekoratif Süpürgelik ; Parkelerinin sınırlarında ihtişamlı bir görünüm arayan müşterilerimizi de düşündük, lüks dekoratif süpürgelik ürettik, altın varaklı, gümüş işlemeli, bronz görünümlü, versacce desenli suya rutubete darbeye dayanıklı süpürgelik ürettik.
Lamine Süpürgelik ; Lamine parke ve ahşap parkeler içinde mdf üzeri ağaç kaplama süpürgelik üretiyoruz, zemininizdeki parkelerle uyumlu zeminler sunuyoruz.
Laminat Süpürgelik ; Laminat süpürgelik üretimini sadece projeler için yapabiliriz, konutlarda üst kalite süpürgelik üretimine ağırlık veriyoruz.

Önceki makaleler
SU BAZLI PARKE CİLASINI NEDEN TERCİH ETMELİYİZ?
SU BAZLI PARKE CİLASINI NEDEN TERCİH ETMELİYİZ?

21.08.2014

Su bazlı parke cilasının özellikleri
Parke Cilaları
Parke Cilaları

21.08.2014

Parke cila çeşitleri
Parkelere sistre cila nasıl yapılır? Sistre cila nedir? Sistre cila uygulama
Parkelere sistre cila nasıl yapılır? Sistre cila nedir? Sistre cila uygulama

21.08.2014

Parke sistre cila nedir, cila nasıl yapılır, masif parke sistre, ahşap parke sistre, parke cilalama, parke sistre cila nedir?